HOME   |   Certyfikat Autentyczności   |   Voucher Podarunkowy   |   katalog MASZ WSZYSTKO   |   Koncepcja zamkniętej edycji fotografii Deutsch | English | Polski
Pomoc - menu
Galeria foto - menu Oprawa zdjęć - menu Jak zamawiać - menu Regulamin - menu Kontakt - menu
MyPic Gallery - współczesna fotografia dekoracyjna
  • MyPic Gallery jest galerią, która ma wyłączne prawo sprzedaży prezentowanych fotografii - masz pewność, że fotografii zakupionej w MyPic Gallery nie spotkasz w żadnej innej galerii, nie będzie ona powszechnie dostępna w sklepach, ani drukowana na pocztówkach czy kalendarzach. Dekoracja wnętrza domu lub mieszkania zyskuje dzięki temu coś wyjątkowego - niepowtarzalny charakter i oryginalny styl.

  • Oferowane prace nie są anonimowymi zdjęciami z tzw. foto stoków. Oferujemy fotografie dekoracyjne autorstwa konkretnych twórców oznaczone ich nazwiskami, pochodzące z edycji o ściśle limitowanym nakładzie. Dostarczane są wraz z Certyfikatem Autentyczności, który potwier- dza oryginalność fotografii oraz gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość druku i oprawy.

  • Dekorowanie ścian i wnętrz fotografią kolekcjonerską wymaga najwyższej jakości wykonania. Podłoża firmy EPSON oraz KODAK, bezrastrowe wydruki typu fineart i naświetlenia na maszynie Lambda oraz zespół specjalistów wykonujących oprawę fotografii są gwarancją na osiągnięcie najwyższej jakości. Sprawiają, że MyPic Gallery jest jedną z nielicznych Galerii mogącą zaoferować swoim Klientom prace w standardach przyjętych przez muzea, centra sztuki, galerie, stosowanych na prestiżowych wystawach i pokazach.

  • Każdy rodzaj proponowanej oprawy jest prostym, stylowym wykończeniem zdjęcia, pomyślanym tak, aby idelanie komponował się z nowocześnie urządzonym domem.

    Wizualizacje dekoracji domu i przykłady ozdabiania ścian fotografią oraz więcej informacji o rodzajach oprawy fotografii dostępnych w MyPic Gallery znajdziesz w zakładce: OPRAWA

KOSZTY WYSYŁKIBezpieczna i pewna wysyłka fotografii do Twojego domu to kolejny czynnik wpływający na zadowolenie z zakupu.
W trosce o jakość dostarczanej fotografii i bezpieczny transport, każdą pracę pakujemy w wielowarstwowy karton i wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera, korzystając z ofert największych renomowanych firm spedycyjnych.

Koszt transportu fotografii zależy nie tylko od wielkości zapakowanej przesyłki, ale także od jej ciężaru, dlatego też przygotowaliśmy zestawienie z ktorego dowiesz się, ile kosztowała będzie wysyłka zamówionych zdjęć.
Na terenie całej Polski obowiązuje jedna stawka, a koszty wysyłki zaczynają się od 28 zł brutto.ILOŚĆ ZAMÓWIONYCH FOTOGRAFII

KOSZTY WYSYŁKI (brutto w zł)

1-2 szt.

28 zł

3-4 szt.

56 zł

5-6 szt.

84 zł

7-8 szt.

112 zł

9 i więcej

140 zł

Podane koszty wysyłki opracowane są na podstawie stawek stosowanych przez firmy kurierskie i mogą ulec zmianie w przypadku zmian wprowadzonych przez te firmy.
Wymienione stawki dotyczą wyłącznie wysyłki realizowanej na terenie Polski.

W MyPic Gallery masz możliwość zamówienia fotografii i dostarczenia jej poza granice Polski, do wielu europejskich krajów. Aby poznać ich pełną listę i sprawdzić koszty wysyłki odwiedź zakładkę POMOC.

OFERTY SPECJALNE / NEWSY
Autorzy fotografii: Adam Czoch, Anna Podkaminer-Lewandowska, Anna Rybacka, Barbara Kramczyńska, Damian Lewandowski, Daniel Urbanowicz, Dariusz Klimczak, Dariusz Renke, Grzegorz Miderski, Honorata Wójcik, Kalinichta, Kamil Rzadkowski, Leszek Bujnowski, Leszek Paradowski, Maciej Kurczalski, Maciej Nowak, Maja Pikulska, Małgorzata Fober, Marcin Jaguszewski, Marcin Nawrocki, Mateusz Chołys, Michael Brieg, Michał Węgrzyn, Minh Dam, Paweł Duś, Paweł Sieczko, Radosław Kościelniak, Rafał Król, Robert Pietraga, Tomasz Jurgielewicz, Żaneta Miderska

Przelewy24.pl - bezpieczne płatności internetowe
Idealny prezent - Voucher Podarunkowy na fotografie MyPic Gallery

Kopiowanie, reprodukcja, powielanie, wykorzystywanie prezentowanych fotografii, treści i opisów zabronione.
© 2010 / 2013 MyPic Gallery. Wszelkie prawa zastrzeżone.