HOME   |   Certyfikat Autentyczności   |   Voucher Podarunkowy   |   katalog MASZ WSZYSTKO   |   Koncepcja zamkniętej edycji fotografii Deutsch | English | Polski
Pomoc - menu
Galeria foto - menu Oprawa zdjęć - menu Jak zamawiać - menu Regulamin - menu Kontakt - menu
MyPic Gallery - współczesna fotografia dekoracyjna
 • MyPic Gallery jest galerią, która ma wyłączne prawo sprzedaży prezentowanych fotografii - masz pewność, że fotografii zakupionej w MyPic Gallery nie spotkasz w żadnej innej galerii, nie będzie ona powszechnie dostępna w sklepach, ani drukowana na pocztówkach czy kalendarzach. Dekoracja wnętrza domu lub mieszkania zyskuje dzięki temu coś wyjątkowego - niepowtarzalny charakter i oryginalny styl.

 • Oferowane prace nie są anonimowymi zdjęciami z tzw. foto stoków. Oferujemy fotografie dekoracyjne autorstwa konkretnych twórców oznaczone ich nazwiskami, pochodzące z edycji o ściśle limitowanym nakładzie. Dostarczane są wraz z Certyfikatem Autentyczności, który potwier- dza oryginalność fotografii oraz gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość druku i oprawy.

 • Dekorowanie ścian i wnętrz fotografią kolekcjonerską wymaga najwyższej jakości wykonania. Podłoża firmy EPSON oraz KODAK, bezrastrowe wydruki typu fineart i naświetlenia na maszynie Lambda oraz zespół specjalistów wykonujących oprawę fotografii są gwarancją na osiągnięcie najwyższej jakości. Sprawiają, że MyPic Gallery jest jedną z nielicznych Galerii mogącą zaoferować swoim Klientom prace w standardach przyjętych przez muzea, centra sztuki, galerie, stosowanych na prestiżowych wystawach i pokazach.

 • Każdy rodzaj proponowanej oprawy jest prostym, stylowym wykończeniem zdjęcia, pomyślanym tak, aby idelanie komponował się z nowocześnie urządzonym domem jak i tradycyjnie zaaranżowanym wnętrzem. Idealnie płaska powierzchnia fotografii, niczym tafla szkła i wypełnienie obrazem całego formatu oprawy (tzw. edge-to-edge) odpowiadają trendom, które coraz śmielej wkraczają do Polski. W starszych krajach Unii jest to obecnie najpopularniejsza metoda oprawy i prezentacji fotografii, szczególnie ceniona i poszukiwana jest w kręgach artystów, twórców i pasjonatów fotografii.
  Do tego typu oprawy zaliczamy FullPlex o błyszczącej powierzchni podkreślającej głebię czerni i moc kolorów oraz Satin z subtelnym, satynowym wykończeniem rozpraszającym refleksy i odbicia światła.

  Wizualizacje dekoracji domu i przykłady ozdabiania ścian fotografią oraz więcej informacji o rodzajach oprawy fotografii dostępnych w MyPic Gallery znajdziesz w zakładce: OPRAWA

WSPÓŁPRACA Z MYPIC GALLERYTworząc galerię MyPic za pierwszy cel postawiliśmy sobie promowanie fotografii jako sztuki, poszukiwanie wyjątkowych obrazów, które pełniłyby rolę dekoracji wnętrz i dopełniały je w roli bezpiecznego, komfortowego i przede wszystkim pięknego otoczenie człowieka.Voucher Podarunkowy MyPic Gallery - Idealne Rozwiązanie

Wiemy jak ważne dla wygody życia w danym otoczeniu oraz szczęścia i satysfakcji z posiadania domu lub mieszkania jest możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni.

Wiemy jak cenne dla każdego człowieka jest posiadanie rzeczy wyjątkowych, unikatowych, nie będących wytworem masowej produkcji.
Oto dlaczego zależy nam na współpracy z dekoratorami wnętrz, firmami i osobami zajmującymi się aranżacją wnętrz według indywidualnych potrzeb swoich Klientów.

Wszystkim zainteresowanym firmom, stylistom i dekoratorom zapewniamy:

 • dostęp do limitowanych serii fotografii z kolekcji MyPic Gallery
 • wyjątkową możliwość zamówienia fotografii w dowolnym formacie mieszczącym się pomiędzy najmniejszym
  i największym formatem oferowanym w normalnym zakupie on-line
  dla wielu fotografii możliwość wykonania odbitki przekraczającej format 100x70cm
 • możliwość doboru oprawy i wykończenia fotografii dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta
 • preferencyjne ceny zakupu i rabaty

W celu szczegółowego omówienia współpracy i utworzenia konkretnej oferty dla Państwa firmy,
prosimy o kontakt mailowy: kontakt@mypicgallery.pl
Voucher Podarunkowy MyPic Gallery - Idealne Rozwiązanie

Doceniając ogromną rolę internetu jako źródła wiedzy, inspiracji, pomysłów oraz platformy wymiany informacji na temat firm, proponujemy Państwu także współpracę na poziomie Internetu.
Ten rodzaj oferty skierowany jest do:

 • portali fotograficznych, fotografów, artystów
 • bloggerów i właścicieli stron hobbystycznych o tematyce fotograficznej
 • portali i stron związanych z tematami: dekoratorstwo, urządzanie wnętrz domów, dekoracja mieszkań, aranżacje przestrzeni
 • portali i sklepów zajmujących się sprzedażą dodatków, ozdób i dekoracji ścian, wnętrz mieszkań, salonów, domów
 • dekoratorów i stylistów wnętrz, firm zajmujących się projektowaniem i aranżacją przestrzeni domów, mieszkań i biur

Chcemy razem z Wami oferować rzeczy nietuzinkowe, promować wyjątkowe pomysły na aranżację naszego otoczenia i zapewnić odbiorcom pełną informację o tym co piękne, warte uwagi, co warto mieć i w co warto zainwestować.


Zachęcamy właścicieli portali tematycznych, blogów, stron i profili na portalach społecznościowych do współpracy:

 • wymiany linków i odnośników
 • wzajemnego polecania i wymiany informacji
 • zamieszczania opisów, recenzji i artykułów informacyjnych
 • szerszej współpracy, nawet z możliwością prezentowania oferty MyPic Gallery
  i pośredniczenia w zamawianiu fotografii limitowanej naszej galerii

Nawet największe dzieło nie znajdzie swojego nabywcy bez odpowiedniej informacji. Dlatego też zachęcamy Was do wspólnego promowania i udostępniania naszym Odbiorcom najlepszych rozwiązań, pomysłów i idei na urządzanie wymarzonych przestrzeni wokół siebie i dekorowanie wnętrz tym co najlepsze.

Kontakt mailowy z galerią: kontakt@mypicgallery.pl
OFERTY SPECJALNE / NEWSY
Autorzy fotografii: Adam Czoch, Anna Podkaminer-Lewandowska, Anna Rybacka, Barbara Kramczyńska, Damian Lewandowski, Daniel Urbanowicz, Dariusz Klimczak, Dariusz Renke, Grzegorz Miderski, Honorata Wójcik, Kalinichta, Kamil Rzadkowski, Leszek Bujnowski, Leszek Paradowski, Maciej Kurczalski, Maciej Nowak, Maja Pikulska, Małgorzata Fober, Marcin Jaguszewski, Marcin Nawrocki, Mateusz Chołys, Michael Brieg, Michał Węgrzyn, Minh Dam, Paweł Duś, Paweł Sieczko, Radosław Kościelniak, Rafał Król, Robert Pietraga, Tomasz Jurgielewicz, Żaneta Miderska

Przelewy24.pl - bezpieczne płatności internetowe
Idealny prezent - Voucher Podarunkowy na fotografie MyPic Gallery

Kopiowanie, reprodukcja, powielanie, wykorzystywanie prezentowanych fotografii, treści i opisów zabronione.
© 2010 / 2013 MyPic Gallery. Wszelkie prawa zastrzeżone.