HOME   |   Certyfikat Autentyczności   |   Voucher Podarunkowy   |   katalog MASZ WSZYSTKO   |   Koncepcja zamkniętej edycji fotografii Deutsch | English | Polski
Pomoc - menu
Galeria foto - menu Oprawa zdjęć - menu Jak zamawiać - menu Regulamin - menu Kontakt - menu


Voucher / Kupon Podarunkowy MyPic Gallery jest bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem na podarowanie oryginalnego prezentu z okazji waż- nych wydarzeń, czy wyjątkowych uroczystości.

Wyjątkowy prezent

  • dla rodziny i znajomych budujących i przepro- wadzających się do nowego domu lub urzą- dzających się w nowym mieszkaniu
  • dla przyjaciół i bliskich, którzy zmieniają aranżację wnętrza swojego salonu, pokoju gościnnego, jadalni, gabinetu czy pracowni
  • z okazji ślubu i wprowadzania się Młodej Pary do nowego domu lub mieszkania
  • z okazji obchodzenia jubileuszy, świętowania ważnych wydarzeń rodzinnych i zawodo- wych - jako premia, bonus lub nagroda
  • dla pasjonatów fotografii poszukujących indywidualnego stylu, najwyższej jakości połączonej z prostotą i elegancją, ceniących fotografię autorską i fakt posiadania prac pochodzących z zamkniętych, limitowanych edycji kolekcjonerskich


Kupon podarunkowy może mieć dowolną wartość. To od Ciebie zależy za jaką kwotę obdarowana osoba będzie mogła zamówić fotografię.
Voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Podaruj go już dziś rodzinie lub znajomym, a wybór konkretnej fotografii pozostaw osobie, której wręczysz ten wyjątkowy prezent.
Dowiedz się więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA / (FAQ)Czym jest MyPic Gallery?
Jakie fotografie znajdę w MyPic Gallery?
Czy na zamówionej fotografii będzie logo MyPic Gallery?
Czym różnią się fotografie dostępne w MyPic Gallery od wydruków dostępnych w innych sklepach i internecie?
Czy fotografie publikowane na stronie MyPic Gallery można zamówić w innym miejscu?
Czy zamówiona fotografia wymaga oprawy?
Jak zamówić fotografię?
Jak zapłacić za zamówione fotografie?
Czy mogę zapłacić za zamówione fotografie w momencie odbioru przesyłki?
Jaki będzie koszt wysyłki zamówionej fotografii?
W jaki sposób zamówiona fotografia dotrze do mojego domu?
Czy mogę zamówić dostawę pod inny adres niż mój adres wpisany w pola formularza?
Jak MyPic Gallery premiuje stałych Klientów?
Jak skorzystać z KUPONU PREMIOWEGO?
Dlaczego na stronie MyPic Gallery nie mam możliwości zamówienia 2 egzemplarzy jednej fotografii?
Dlaczego otrzymana fotografia różni się kolorystycznie od tej wyświetlanej na moim monitorze?
Dlaczego należy zwracać uwagę na promieniowanie UV i zabezpieczenie fotografii przed tym promieniowaniem?

SŁOWNICZEK - przydatna terminologia


RGB - model przestrzeni barwnej bazujący na trzech kolorach: czerwonym (Red), zielonym (Green) i niebieskim (Blue).
W takim modelu opisywania barw pracują między innymi cyfrowe kamery wideo, cyfrowe aparaty fotograficzne, telewizory i monitory komputerowe. Wszystkie barwy jakie rejestrują lub wyświetlają te urządzenia, wszystkie kolory jakie jesteśmy w stanie dostrzec i rozróżnić powstają z mieszania tylko tych trzech składowych : czerwonego, zielonego i niebieskiego.
Maksymalna wartość każdego z tych kolorów owocuje uzyskaniem koloru białego, zerowe wartości tych składowych dają kolor czarny zaś różne proporcje mieszania ze sobą tych trzech kolorów pozwalają uzyskać kolory pośrednie, takie jak brązowy, pomarańczowy, żółty, turkusowy, błękitny, granatowy, fioletowy, różowy, itp.

CMYK - jest drugą najistotniejszą przestrzenią barwną. Obrazy, grafiki i odcienie opisywane są i budowane z czterech składowych kolorów: cyjanu (Cyan), purpury (Magenta), żółtego (Yellow) i czarnego (blacK). W przestrzeni CMYK pracują kolorowe drukarki atramentowe i laserowe, maszyny w drukarniach oraz plotery solwentowe (maszyny powszechnie wykorzystywane w reklamie i przy wydrukach wielkoformatowych).
Odwrotnie niż w systemie RGB, użycie maksymalnej ilości każdego koloru z palety CMYK zaowocuje uzyskaniem koloru czarnego (nawet bez użycia czarnego barwnika, który należy do przestrzeni CMYK), zaś zerowe użycie kolorów CMYK daje w efekcie kolor biały. (o ile wydruk wykonywany jest na białym podłożu)
Uzyskanie szerokiej palety barw i odcieni jest, podobnie jak w przestrzeni RGB, kwestią odpowiedniego mieszania kolorów podstawowych, a więc cyjanowego, purpurowego, żółtego i czarnego.

raster - jest rodzajem bardzo małego wzorku (grupą kropek, linii, kółek, trójkątów) który wykorzystywany jest w druku do uzyskania obrazów o różnych odcieniach, tonacjach i kolorach. Obraz zbudowany z rastra to tak na prawdę zbiór nałożonych na siebie różnokolorowych wzorków, kropek, linii, które oglądane z odpowiedniej odległości dają wrażenie oglądania jednolitego obrazu czy fotografii.
To jak duży jest raster i jak bardzo na wydruku widoczny jest wzór, z którego został zbudowany obraz, zależne jest od jakości urządzeń oraz użytych barwników i podłoży. O jakości wydrukowanej fotografii decyduje także rozdzielczość druku i to, czy jest ona drukowana na urządzeniach do tego dedykowanych.

druk cmyk - Jest najpowszechniejszym i najczęściej stosowanym rodzajem druku, gdzie obraz tworzony jest przy wykorzystaniu rastra i mieszania czterech podstawowych kolorów CMYK.
Stosowany jest w drukarniach oraz większości firm i agencji drukujących na ploterach solwentowych, a także powszechnie stosowanych domowych drukarkach atramentowych.

druk bezrastrowy - druk typu fineart (giclée) - To wydruk o najwyższej dostępnej obecnie jakości. Na uzyskanie jakości przewyższającej tradycyjną fotografię składa się nie tylko dedykowana do takich wydruków drukarka/ploter fotograficzny, ale także najwyższej jakości atramenty oraz podłoża.
Nazwa "druk bezrastrowy" wywodzi się stąd, iż obraz zbudowany jest z tak małych kropel atramentu, że nawet z bliska są one niezauważalne.
Należy pamiętać, że wydruki tego typu są nieosiągalne na maszynach drukujących tylko czterema kolorami CMYK.
Najwyższej jakości bezrastrowe wydruku fotograficzne zapewniają wyłącznie dedykowane do takich zadań drukarki i plotery, które poza standardowym zestawem atramentów Cyan, Magenta, Yellow, Black wykorzystują w druku także Light Cyan, Light Magenta, Light Black a nawet Light Light Black - gdzie "light" oznacza specjalnie opracowany, dodatkowy, rozcieńczony barwnik, pozwalający drukować bardzo delikatne przejścia tonalne i bardzo subtelne odcienie fotografii bez widocznego rastra.
Wydruki typu fineart oferowane są przez nieliczne laboratoria i wyspecjalizowane studia fotograficzne.
Fotografie dostępne w MyPic Gallery drukowane są wyłącznie w tej technologii druku.

Certyfikat Autentyczności - jest dokumentem, który MyPic Gallery wydaje do każdej sprzedanej pracy pochodzącej z limitowanej edycji fotografii artystycznej. Obraz należący do takiej kolekcji posiada oznaczenie autora fotografii, daty wykonania kopii, kolejny numer, wraz z informacją o ilości dostępnych egzemplarzy (np. 5 z 100) oraz unikatową sygnaturę - oznaczenie niepowtarzalne nawet dla dwóch takich samych fotografii w ramach edycji limitowanej.

Na mocy umów zawartych z Autorami fotografii, MyPic Gallery ma wyłączność na druk, oprawę i sprzedaż prezentowanych prac, dlatego też Certyfikat Autentyczności stanowi także potwierdzenie oryginalności i legalności pochodzenia zakupionej przez Ciebie fotografii.

OFERTY SPECJALNE / NEWSY
Autorzy fotografii: Adam Czoch, Anna Podkaminer-Lewandowska, Anna Rybacka, Barbara Kramczyńska, Damian Lewandowski, Daniel Urbanowicz, Dariusz Klimczak, Dariusz Renke, Grzegorz Miderski, Honorata Wójcik, Kalinichta, Kamil Rzadkowski, Leszek Bujnowski, Leszek Paradowski, Maciej Kurczalski, Maciej Nowak, Maja Pikulska, Małgorzata Fober, Marcin Jaguszewski, Marcin Nawrocki, Mateusz Chołys, Michael Brieg, Michał Węgrzyn, Minh Dam, Paweł Duś, Paweł Sieczko, Radosław Kościelniak, Rafał Król, Robert Pietraga, Tomasz Jurgielewicz, Żaneta Miderska

Przelewy24.pl - bezpieczne płatności internetowe
Idealny prezent - Voucher Podarunkowy na fotografie MyPic Gallery

Kopiowanie, reprodukcja, powielanie, wykorzystywanie prezentowanych fotografii, treści i opisów zabronione.
© 2010 / 2013 MyPic Gallery. Wszelkie prawa zastrzeżone.