HOME   |   Certyfikat Autentyczności   |   Voucher Podarunkowy   |   katalog MASZ WSZYSTKO   |   Koncepcja zamkniętej edycji fotografii Deutsch | English | Polski
Pomoc - menu
Galeria foto - menu Oprawa zdjęć - menu Jak zamawiać - menu Regulamin - menu Kontakt - menu


Voucher / Kupon Podarunkowy MyPic Gallery jest bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem na podarowanie oryginalnego prezentu z okazji waż- nych wydarzeń, czy wyjątkowych uroczystości.

Wyjątkowy prezent

 • dla rodziny i znajomych budujących i przepro- wadzających się do nowego domu lub urzą- dzających się w nowym mieszkaniu
 • dla przyjaciół i bliskich, którzy zmieniają aranżację wnętrza swojego salonu, pokoju gościnnego, jadalni, gabinetu czy pracowni
 • z okazji ślubu i wprowadzania się Młodej Pary do nowego domu lub mieszkania
 • z okazji obchodzenia jubileuszy, świętowania ważnych wydarzeń rodzinnych i zawodo- wych - jako premia, bonus lub nagroda
 • dla pasjonatów fotografii poszukujących indywidualnego stylu, najwyższej jakości połączonej z prostotą i elegancją, ceniących fotografię autorską i fakt posiadania prac pochodzących z zamkniętych, limitowanych edycji kolekcjonerskich


Kupon, Czek, Bon prezentowy może mieć dowolną wartość. To od Ciebie zależy za jaką kwotę obdarowana osoba będzie mogła zamówić fotografię.
Voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Podaruj go już dziś rodzinie lub znajomym, a wybór konkretnej fotografii pozostaw osobie, której wręczysz ten wyjątkowy prezent.
Dowiedz się więcejZamawiaj fotografię z limitowanych edycji MyPic Gallery, dekoruj wnętrza swojego domu taniej i przyjemniej.

Jak to działa?

 • zamamów dowoloną fotografię w formacie 50x35, 70x50 lub 100x70 cm
 • razem z zamówioną fotografią i Certyfikatem Autentyczności dostaniesz specjalny Kupon z Kodem Rabatowym
 • w zależności od wybranego formatu zyskasz od 10 do nawet 20% upustu na realizację kolejnego zamówienia
 • przykładowo - zakup fotografii w formacie 100x70 premiowany jest 20% upustem, oznacza to, że za kolejne zamówienie zdjęcia w tym formacie zapłacisz 174 zł mniej


Dlaczego premiujemy Twoje zakupy?

 • Chcemy promować fotografię autorską, prace konkretnych fotografów i artystów i nama- wiać do zastępowania anonimowych prac z banków zdjęć wartościową fotografią.
 • Pragniemy zachęcić do kolekcjonowania fotografii i obcowania z wyjątkowymi pracami współczesnych fotografów.
 • Zależy nam, abyś czerpał przyjemność z dekorowania domu fotografią limitowaną,
 • Kupon Rabatowy to nasze podziękowanie i nagroda dla osób, które zaufały MyPic Gallery oraz przekonały się do najwyższej jakości druku i oprawy nieosiągalnej w masowej produkcji i sprzedaży prowadzonej przez sklepy sieciowe.
 • Chcemy wyróżnić Stałych Klientów, sprawić, aby cieszyli się z każdej nowej fotografii i faktu posiadania pracy nietuzinkowej, pochodzącej z zamkniętej, limitowanej edycji, niedostępnej w żadnym innym miejscu.


Kupon Promocyjny ważny jest przez 24 miesiące. Będziesz miał dużo czasu na wykorzystanie upustu, jaki zapewnisz sobie zamawiając oprawioną fotografię na prezent dla przyjaciół lub do dekoracji własnego domu.

Więcej w zakładce POMOCMyPic Gallery - współczesna fotografia dekoracyjna
 • MyPic Gallery jest galerią, która ma wyłączne prawo sprzedaży prezentowanych fotografii - masz pewność, że fotografii zakupionej w MyPic Gallery nie spotkasz w żadnej innej galerii, nie będzie ona powszechnie dostępna w sklepach, ani drukowana na pocztówkach czy kalendarzach. Dekoracja wnętrza domu lub mieszkania zyskuje dzięki temu coś wyjątkowego - niepowtarzalny charakter i oryginalny styl.

 • Oferowane prace nie są anonimowymi zdjęciami z tzw. foto stoków. Oferujemy fotografie dekoracyjne autorstwa konkretnych twórców oznaczone ich nazwiskami, pochodzące z edycji o ściśle limitowanym nakładzie. Dostarczane są wraz z Certyfikatem Autentyczności, który potwier- dza oryginalność fotografii oraz gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość druku i oprawy.

 • Dekorowanie ścian i wnętrz fotografią kolekcjonerską wymaga najwyższej jakości wykonania. Podłoża firmy EPSON oraz KODAK, bezrastrowe wydruki typu fineart i naświetlenia na maszynie Lambda oraz zespół specjalistów wykonujących oprawę fotografii są gwarancją na osiągnięcie najwyższej jakości. Sprawiają, że MyPic Gallery jest jedną z nielicznych Galerii mogącą zaoferować swoim Klientom prace w standardach przyjętych przez muzea, centra sztuki, galerie, stosowanych na prestiżowych wystawach i pokazach.

 • Każdy rodzaj proponowanej oprawy jest prostym, stylowym wykończeniem zdjęcia, pomyślanym tak, aby idelanie komponował się z nowocześnie urządzonym domem jak i tradycyjnie zaaranżowanym wnętrzem. Idealnie płaska powierzchnia fotografii, niczym tafla szkła i wypełnienie obrazem całego formatu oprawy (tzw. edge-to-edge) odpowiadają trendom, które coraz śmielej wkraczają do Polski. W starszych krajach Unii jest to obecnie najpopularniejsza metoda oprawy i prezentacji fotografii, szczególnie ceniona i poszukiwana jest w kręgach artystów, twórców i pasjonatów fotografii.
  Do tego typu oprawy zaliczamy FullPlex o błyszczącej powierzchni podkreślającej głebię czerni i moc kolorów oraz Satin z subtelnym, satynowym wykończeniem rozpraszającym refleksy i odbicia światła.

  Wizualizacje dekoracji domu i przykłady ozdabiania ścian fotografią oraz więcej informacji o rodzajach oprawy fotografii dostępnych w MyPic Gallery znajdziesz w zakładce: OPRAWA

GALERIA ON-LINE - przeglądaj i zamawiaj bez rejestracji i logowaniaZakup fotografii do dekoracji wnętrz bez wychodzenia z domu? Z nami oczywiście jest to możliwe.

Zachęcamy do łatwego przeglądania fotografii oraz wyboru formatu i oprawy prac bezpośrednio na naszej stronie poprzez prosty formularz zamówienia. Staraliśmy się opracować intuicyjny mechanizm wybierania i zamawiania zdjęć. Jeśli jednak napotkasz problem, z pewnością pomocna będzie poniższa instrukcja "krok po kroku".


Krok 1 - przeglądanie fotografii
Przeglądając kolejne strony z miniaturami fotografii klikaj w nie, aby powiększyć obraz. Kliknij w "INFO", aby z karty informacyjnej dowiedzieć się więcej o fotografii i jej autorze.
Tu wybierzesz rodzaj oprawy i format fotografii.
Zaznaczaj ulubione fotografie.
Później bardzo łatwo zamówisz wybrane fotografie lub usuniesz niektóre z nich z listy zakupów.

Na karcie jest też podany numer ID fotografii oraz ilość dostępnej fotografii należącej do edycji limitowanej.Krok 2 - karta INFO
Na karcie informacyjnej także można zaznaczać i odznaczać ulubione fotografie. Wybierając ulubione fotografie można od razu zaznaczyć rodzaj oprawy i format zdjęcia lub zrobić to później.
Klikając "KUP TERAZ" zobaczysz jakie fotografie zaznaczyłeś jako swoje ulubione.
"KUP TERAZ" służy także do rozpoczęcia procesu zamówienia fotografii

Aby wyjść z karty informacyjnej i dalej przeglądać fotografie do dekoracji domu kliknij tutaj.Krok 3 - podsumowanie wyboru
W tym miejscu możesz usunąć te fotografie,
które zaznaczyłeś, ale nie zamierzasz kupować.
Jeżeli zamierzasz kupić fotografię to teraz konieczne jest wybranie rodzaju oprawy i formatu fotografii,
jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś.
Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany na zakup, możesz cofnąć się w celu obejrzenia innych fotografii. Kliknij podsumowanie, aby przejść do formularza i wysłać zamówienie.
W MyPic Gallery nie ma potrzeby rejestrowania ani logowania się, aby zamówić fotografię dekoracyjną.Krok 4 - składanie zamówienia
Wysłanie zamówienia możliwe będzie po podaniu wszystkich niezbędnych danych, a więc wypełnieniu większości pól formularza. Wypełnienie pól: "Nazwa firmy" oraz "NIP" wymagane jest przy zakupach dokonywanych przez firmy chcące otrzymać fakturę VAT.
Kliknij przycisk "COFNIJ" jeśli zapomniałeś zaznaczyć format fotografii i rodzaj oprawy. Jeżeli zapoznałeś się z wartością zamówienia i kosztami wysyłki oraz akceptujesz regulamin zakupów wyślij zamówienie.Krok 5 - potwierdzenie zamówienia
Potwierdzenie wysłania zamówienia wyświetla wszystkie niezbędne informacje, m.in. numer zamówienia
i pozwala przejść do wygodnych płatności internetowych gwarantowanych przez system Przelewy24.
Płatności na konto MyPic Gallery można dokonać jako tradycyjny przelew bankowy lub przekaz pocztowy.
W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia.
Wygodniejsze płatności zapewnia system Przelewy24 .
Do dyspozycji są przelewy internetowe, płatność kartą kredytową lub rozliczenie w systemie PayPal.
E-MAIL - tradycyjny sposób na zamówienie fotografii artystycznej z limitowanej edycjiOryginalne fotografie do dekoracji domu, w wybranej oprawie i wielkości można także zamówić wysyłając e-mail.
Wystarczy przejść do przeglądania licznych fotografii zgromadzonych w naszej Galerii, zanotować ID ulubionych fotografii, które podane są w kartach informacyjnych (przycisk INFO), zapoznać się z rodzajami oprawy dostępnymi w MyPic Gallery oraz regulaminem zakupów.

Najważniejszym krokiem jest wysłanie zamówienia z podaniem poniższych informacji:
 • ID fotografii
 • format zdjęcia (do wyboru z pośród czterech wielkości)
 • rodzaj oprawy (4 różne oprawy do wyboru)
 • Twoje imię i nazwisko
 • e-mail i telefon kontaktowy
 • adres wysyłki zamówionej fotografii:
  - ulica
  - numer domu i lokalu
  - kod pocztowy
  - miejscowość
 • nazwa firmy, NIP oraz adres siedziby (jeśli zakup dokonywany jest na firmę)

Ostatnie czynności w realizacji Twojego zamówienia:
 • Galeria wysyła do Ciebie informację z podsumowaniem zamówienia
  (wartość zamówionych fotografii, koszt wysyłki, indywidualny numer zamówienia)
 • potwierdzasz złożone przez siebie zamówienie
  poprzez wpłatę należności za zamówione fotografie na konto bankowe

  (84 1140 2004 0000 3302 6395 5783 w mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA.)
 • po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do realizcji Twojego zamówienia
OFERTY SPECJALNE / NEWSY
Autorzy fotografii: Adam Czoch, Anna Podkaminer-Lewandowska, Anna Rybacka, Barbara Kramczyńska, Damian Lewandowski, Daniel Urbanowicz, Dariusz Klimczak, Dariusz Renke, Grzegorz Miderski, Honorata Wójcik, Kalinichta, Kamil Rzadkowski, Leszek Bujnowski, Leszek Paradowski, Maciej Kurczalski, Maciej Nowak, Maja Pikulska, Małgorzata Fober, Marcin Jaguszewski, Marcin Nawrocki, Mateusz Chołys, Michael Brieg, Michał Węgrzyn, Minh Dam, Paweł Duś, Paweł Sieczko, Radosław Kościelniak, Rafał Król, Robert Pietraga, Tomasz Jurgielewicz, Żaneta Miderska

Przelewy24.pl - bezpieczne płatności internetowe
Idealny prezent - Voucher Podarunkowy na fotografie MyPic Gallery

Kopiowanie, reprodukcja, powielanie, wykorzystywanie prezentowanych fotografii, treści i opisów zabronione.
© 2010 / 2013 MyPic Gallery. Wszelkie prawa zastrzeżone.